Opowiadania

Tak się złożyło, że jestem autorem kilku opublikowanych opowiadań. Poniżej ich spis w kolejności najprawdopodobniej niechronologicznej.

Opowiadanie debiutanckie pt. „Zwierzęta” , które ukazało się na łamach kwartalnika literackiego eleWator w 2016 roku dotyczy historii młodego mężczyzny, który pomimo wielu starań nie jest w stanie poradzić sobie z przytłaczającą rzeczywistością.

W opowiadaniu zastosowane zostały między innymi animalizacja i alegoria.

Kwartalnik zawierający wskazane opowiadanie, nabyć można pod TYM LINKIEM

show na żywo - opowiadanie

Opowiadanie pt. „Show na żywo” stworzone zostało tuż po Zwierzętach na przełomie 2015 i 2016 roku, jednakże dopiero na początku 2018 roku zostało wydane w formie ebooka przy współpracy z wydawnictwem ebookowo.

W opowiadaniu poznajemy młodego mężczyznę, który ze względu na marność swojego żywota decyduje się na udział w programie telewizyjnym polegającym na grze w rosyjską ruletkę. Bohater znalazłszy się w niecodziennej sytuacji opisuje swoje spostrzeżenia i przebieg programu telewizyjnego, by następnie samemu chwycić za broń i przyłożyć ją sobie do skroni.

MegaZine Lost and Found 25

Na łamach Mega*Zine Lost&Found ukazały się dwa opowiadania. 

Pierwsze z nich nosi tytuł: „Ołówek” i znaleźć je można pod TYM ADRESEM.

Drugie to: „Pocztówka z kosmosu” i znajduje się TUTAJ.

Malkontenty - zin literacki z Lublina

Malkontenty to zin literacki prowadzony przez Ivana Davydenko z Lublina. Na łamach Malkontentów ukazały się następujące, poniższe, krótkie opowiadania: 

elewator_proza_antologia_opowiadań

Antologia obejmuje opowiadania opublikowane na łamach kwartalnika eleWator w latach 2012-2021. Na jej łamach ukazało się opowiadanie pt: „Zwierzęta”. Antologię kupić można na stronie wydawnictwa Forma pod TYM LINKIEM